Щасливе дитинство

Осінь – надихаюча пора, яка подобається і дорослим, і малюкам! Восени так і хочеться говорити римованими рядками, які чудово описують красу навколишньої природи. Ось і пройшло свято Осені в старшій групі ,, Сонечко ".Продовжувати знайомити дітей зі звичаями святкування осіннього свята в дитячому садку;підтримувати інтерес до музично - рухової творчості та художнього слова; викликати у вихованців святковий, піднесений настрій.

Старша група.

Осінь пензлика взяла,

малювати почала,

в білокорої берізки золотила довгі кіски.

Став багряним колір чуба

в мудрого дідуся-дуба.

Дві сестрички, дві осички

стали жовті, мов лисички.

А довкруг, довкруг травиця

тихо-тихо золотиться.

Ось палахкотять калина,

горобина і шипшина.

Не вгаває щедра осінь,

а малює неба просинь.

Ще — тоненькі павутинки,

сірий дощик і хмаринки…

Пензлик біга без упину —

гарна в осені картина.

1 середня група

Осінь...Найкрасивіша та найчарівніша пора року.

Це час чудес та казки. А в дитячому садку свято Осені це завжди фантастична та сповнена чарівних персонажів казка.

Вихованці молодшої групи " Малятко" дуже люблять гратися в ігри. А особливо їм подобаються сюрпризи Осені. Так і сьогодні. До малят в групу завітала Казочка. Дітки разом з героями веселилися,співали,розважалися,гралися в ігри.

Осінь,осінь--- золотиста,

Ти прийшла до нас барвиста.

В гості казка завітала

Діток яблучками пригощала!!!.

Осінь...Найкрасивіша та найчарівніша пора року.

Осінь,осінь--- золотиста,

Ти прийшла до нас барвиста.

В гості казка завітала

Діток яблучками пригощала!!!Молодша група.

Листопад запросив вихованців середньої групи «Бджілки» у чудову осінню казку «Пригоди павучка». Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в осінньому святі. Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці,  адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій та гарний настрій.
Дивовижні персонажі казки допомогли павучку знайти його павутинку.  Дякуємо маленьким героям та батькам, які стали активними учасниками перевтілення малюків у казкових персонажів.