Щасливе дитинство

Напевно, немає такої людини, котра не захоплювалася б пташиним співом. Надворі, весна, а отже вже настав час прильоту пташок із теплих країв. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішують шпаківні та інші «пташині будиночки». Вихованці молодшої групи зустрічали перелітних птахів веселою пісенькою. Під час вивчення данної теми вихователі намагалися познайомити дітей з перелітними птахами, з'ясувати, чому їх так називають, дати поняття - "комахоїдні", "водоплавні"; вивчити нові поняття (летять зграєю, вервечкою, поодинці, клином); закріпити словосполучення (комахоїдні - їдять комах та подібні). Розвивати активний і пасивний словник дітей; удосконалювати навички питально-відповідної бесіди; використовувати елементи театралізації за творчістю В. О. Сухомлинського, конструювати паперових птахів . Виховувати дбайливе ставлення до природи, птахів.

Відеопрезентація