Щасливе дитинство

День матері є одним з найбільш надихаючих свят, оскільки мати є найважливішою особою у житті кожної людини, яка завжди буде розуміти, пробачати та безумовно любити своїх дітей, незалежно від усього.

У це свято прийнято вітати своїх матусь теплими словами та дякувати їм за любов, турботу, виховання і підтримку. Діти 1 середньої групи святкували день Матері та вітали матусь віршами, піснями танцями. Також діти подарують своїм найріднішим подарунки і листівки. Мама — це найрідніша людина чи не для кожного українця. На її честь складають вірші, пишуть музику, малюють картини, знімають фільми.Святкову атмосферу створювали вихователі: Ю. Солдатенко, І. Гриценко, Ю. Якобсон та музичний керівник Л. Мартинова. Не забудьте привітати своїх матусь із цим святом та подякувати за любов і підтримку, за недоспані ночі та цінні життєві поради.